Parduoda Namas, Hollfeld, Bayreuth, Vokietija, Langgasse 12

Parduoda - Cod. 39367

  • Tipologija: Namas
  • Sritis: 610 m²
  • Kambariu skaicius: 11
  • Valstybe: 2

Parduodamas didelis istorinis namas vaizdingoje Bavarijoje.

Namas yra nedidelio 5000 gyventojų turinčio Hollfeld miestelio centre. 750 m spinduliu rasite viską, ko jums reikia gyvenimui - parduotuves, du bankus, degalines, valgyklas, mokyklą, miesto valdžią ir dar daugiau. „Hollfeld“ įsikūrusi Vokietijos vidaus turizmo srityje, vadinamoje „Fränkische Schweiz“. Vietovė pavadinta kalnų ir upių tarp kalnų vardu. Vietovė siūlo platų lauko pramogų spektrą, pavyzdžiui, žygius pėsčiomis, laipiojimą baidarėmis, kanoją ar lankymąsi olose.
Dalinis rūsys 1900 m. pastatytas namas yra 610 m2 sklype. Rūsio aukšte šiuo metu yra centrinio šildymo katilas dyzelinui. Pirmame aukšte yra buvusi drabužių spinta ir sandėliavimo patalpos bei dirbtuvės. Miesto valdžia turi leidimą patalpas paversti gyvenamosiomis patalpomis. Originaliuose aukštuose buvo trys butai, iš kurių du buvo atnaujinti devintajame dešimtmetyje. Be to, yra galimybė pastatyti maždaug 250 m2 stogo dangą. Namas turi du garažų salonus ir 1–2 stovėjimo vietas.
Namas yra kultūros paveldo apsaugos objektas, vertinantis milžinišką vertę. Tai, savo ruožtu, suteikia jums galimybę gauti iki 30% išlaidų, susijusių su išorės atnaujinimu. Taip pat palaikoma šildymo sistemų renovacija.
Atnaujinkite savo pasirinktą namą ir sukurkite didelius namus, namus su nuomojamais apartamentais ar jaukų būstą - pasirinkimas yra jūsų!

APSILANKYMAI ĮRAŠYTI PAGAL šis skelbimas

Apsilankymai suskirstyti pagal kilmės šalis

Datų intervalo keitimas

Užklausa apie šią nuosavybę


REALIGRO FREE ADVERT
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Atšaukti
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB