Parduoda Žemė statyboms vystyti, Gorlitz, Salzgitter, Vokietija, Zgorzelec Poland

Parduoda - Cod. 13130

  • Tipologija: Žemė statyboms vystyti
  • Sritis: 40000 m²
  • Kambariu skaicius: 0
  • Valstybe: 0

Puikus plėtros !!
Jūsų vokiečių ir / ar Lenkija asocijuotas būtų suinteresuoti komercinės paskirties žemės takų, kad šiuo metu nėra.
VIETA:
Žemės takų yra keturis ha Zgorzelec, netoli ŁAGÓW ir yra keturių Km nuo Vokietijos pasienio miestelyje Görlitz.
Nebėra vairuoja Vokietijos arba Lenkijos valdžios institucijos, pasienio perėjos yra nesudėtinga be sustojimų ir puikus kelio jungtis į Vokietiją.
PUIKI Investavimo galimybė:
Žemės takų yra mažiau nei vienas kilometras nuo esamo gerai žinomas ir klestinčią rinką. Labai laikoma komercine verslą, pavyzdžiui, Real, Vokietijos prekybos centrų, Carfor Prancūzijos prekybos centras, The Plaza iš Izraelio, Costorama anglų, Leroy Merlin prancūzų, EDEN centro lenkų, taip pat Kouflan Vokietijos prekybos centruose klesti šiame komerciškai nustatytą verslo srityje. Garsi įmonės ir klesti rinkos, kad šis žemės takų pagrindinis nekilnojamojo turto investicijų.
Be arti kultūriškai įvairų bendruomenę, ši nekilnojamojo turto gabalas yra nustatyti plėtrai. Šio viešbučio vietą daro tai pagrindinis verslo ar komercinio augimo nusistovėjusia komerciniam eismui. Komercinės plėtra vyksta per arti šio žemės blokas, todėl puikiai tinka nedelsiant restruktūrizavimo patenkinti pirkėjo poreikius.
Kaina PARDUOTI:
Ieško tinkamą gabalas nuosavybės yra vienas iš svarbiausių sprendimų, kad vienas gali padaryti, ir tai turto gabalas bus puiki investicija pasirinkimas. Žemės blokas yra pasirengęs parduoti, taip pat pagrįstai įkainoti ir išvystyta; be abejo, pelno investuotojui.
Puikiai tinka prekybos centre ar biuro bloku ir įvairi pakankamai mažmeninės prekybos verslą, šis turtas yra paruoštas pirkėjas nedelsiant imtis laikymas ir pradėti savo projektą. Ši žemė atrodo, kad tilptų labai gerai su jūsų aktyvių interesų Lenkijoje ir kaip priedas prie savo turtą Vokietijoje.

Užklausa apie šią nuosavybę


Skelbimas įdėtas privačių
Norėčiau gauti informacijos atnaujinimus apie panašius pasiūlymus
Sutinku su asmenini duomenų valdymu*
Atšaukti
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB